class="post-template-default single single-post postid-2853 single-format-standard mesmerize-inner-page elementor-default">
İSTANBUL / MALTEPE
+90 532 065 5268
gun.parke.hotmail.com

MASİF PARKE

25 YILLIK TECRÜBE

MASİF PARKE

MASİF PARKE NEDİR

MASİF PARKE Doğal hali ile ahşap insanlığın var oluşundan beri kullanılan vazgeçilmez bir malzemedir. Masif parke ahşabın kimyasal yapısına herhangi bir müdahalede bulunulmadan doğal yapısı korunan ahşap yer kaplama malzemesidir. Zemin döşeme malzemeleri arasında en çok tercih edilen parked çeşitlerinden biri olan ahşap parke, uzun ömürlü, ısı ve ses izolasyonu sağlaması, sistire olabilmesinden dolayı yıllardır tercihlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Hammadde olarak Afrika′dan ve uzak doğudan getirilen taslak tomruklardan üretilmektedir. Üretim dayanıklı uzun ömürlü ve sert ağaçlardan yapılmaktadır. Üzerinde 6 mm sistire payı ile ömür boyu sıcak ve sağlıklı ortamlar sunmaktadır. Parke üretiminde, yüksek dayanıma sahip olmaları nedeni ile yapraklı türler tercih edilmektedir. Bu amaçla mağazamızda yerli ve ithal ağaç türlerinden olan meşe, merbau, kayın, bubinga,  sapelli, kestane, dişbudak, maun,  dibetou, iroko, wenge, kullanılmaktadır.

Çeşitli ebatlarda üretilebilen masif parkenin yüzeyleri düzgün, yan ve uç taraflarında ise birbirleri ile birleşmeyi sağlayan zıvanalar bulunmaktadır. Kalınlıkları 14mm ile 22mm arasında değişebilir. Masif parke defalarca sistire edilebilir ve daima ilk günkü görüntüsünü korur.

RABITA PARKE NEDİR

Çeşitli olarak bulunan parkelerin arasında en çok kendini gösteren bir diğer parkede ahşap rabıta parkedir. Ahşap rabıta parke, bir çok özelliği ve yararlı yönü ile bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir ve sizlere her türlü alanda güzel bir görüntü imkanı sunabilmektedir.

Ayrıca sağlık bakımından bakıldığında rabıta parkenin zemin döşeme konusunda en çok tercih edilen parkelerin arasında yer aldığı görülmektedir. Ayrıca rabıta parke, dayanıklı ve uzun ömürlü bir parke çeşididir. Rabıta parkenin tercih edilmesinde ki bir diğer önemli özellik ise, ısı ve ses konusunda size iyi bir izolasyon imkanı sunmuş olmasıdır. Eğer bulunduğunuz ortamda aşırı derecede ısı değişikliği ve ses konusunda fazlası ile sorun var ise rabıta parke modelleri tam olarak size göre bir seçim olacaktır.

Masif parke üretimi esnasında genel olarak sert, dayanıklı ve uzun ömürlü ağaçlar kullanıldığı için size uzun ömürlü bir döşeme imkanı sunmaktadır. Yani, rabıta parke döşediğiniz takdirde uzun süre bu parkeleri rahat bir biçimde kullanabilirsiniz ve bu parkeler fazlası ile sağlıklıdır.

Masif Parke Özellikleri

  • Doğaldır
  • Sağlıklıdır
  • Estetiktir
  • Sıcaktır
  • Uzun Ömürlüdür
  • Ses ve ısı yalıtımı mükemmeldir
  • Çevre dostudur

masif parke masif parke fiyatları masif parke istanbul masif parke kartal masif parke maltepe masif parkemi lamine parkemi masif parke renkleri masif parke özellikleri

MASİF PARKE MALTEPE

MASİF PARKE ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİNİZ

MASİF PARKE FİYATLARI

MASİF PARKE FİYATLARI İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

MASİF PARKE RENKLERİ

MASİF PARKE RENKLERİMİZ YUKARIDA MEVCUTTUR.,

MASİF PARKE KARTAL

MASİF PARKE KARTAL

MASİF PARKE İSTANBUL

MASİF PARKE İSTANBUL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Size nasıl yardımcı olabilirim ?